Stolarz meblowy

Bielsko-Biała
25.06.2024

Szczegóły

Pełny etat
25.06.2024
4300 - 5500

Agencja Big Jobs — poszukuje pracowników, na stanowisko:

  • Stolarz meblowy

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie stolarskie w zakresie przygotowania i montażu elementów meblowych;
  • Znajomość języka polskiego na poziomie komunikatywnym;
  • Znajomość materiałów stosowanych w przemyśle meblarskim i sposobów ich przetwarzania;
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej;
  • Umiejętność obsługi podstawowych ręcznych narzędzi stolarskich;
  • Dbanie o swoje miejsce pracy, czystość, schludność i porządek;
  • Odpowiedzialność, celowość i sumienność w wykonywaniu powierzonych mu obowiązków;

Twój zakres obowiązków:

  • Montaż standardowych części i podzespołów mebli (komody, szafy, kuchnie, stoły, ramy mebli tapicerowanych itp.);
  • Montaż mebli niestandardowych, takich jak zabudowy, regały, lady barowe, elementy wyposażenia wnętrz itp.;
  • Przygotowanie komponentów do montażu;
  • Prosta obróbka ręczna, taka jak szlifowanie, klejenie, wiercenie, frezowanie elementów;
  • Terminowa i rzetelna realizacja zleceń produkcyjnych;

Plan pracy:

  • Praca po 8 godzin, dwie zmiany od 6:00 do 14:00, od 14:00 do 22:00;
  • Możliwe są nadgodziny;

Warunki finansowe:

  • Na początek stawka 4300 zł netto;
  • Za pracę na nocną zmianę 20%, za nadgodziny 50%, za pracę w weekendy 100%;
  • Wynagrodzenie ustalane jest na rozmowie kwalifikacyjnej z każdym pracownikiem, a stawka ustalana jest w zależności od umiejętności i doświadczenia;

Dodatkowe warunki:

  • Umowa o pracę;
  • Zapewniamy markową odzież oraz wszystkie niezbędne narzędzia do pracy;
  • Jest możliwość awansowania kwalifikacji;

Numer KRAZ:27986
Big Jobs Sp. z o.o. Katowice ul. Sobieskiego 27/4
Godziny otwarcia poniedziałek - piątek, od 08:00 do 17:00

    Załącz swoje CV

    Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia

    JESTEŚMY DO TWOJEJ DYSPOZYCJI

    Porozmawiajmy!

    Masz dodatkowe pytania?
    Skontaktuj się z nami, z chęcią porozmawiamy, doradzimy oraz rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

    Chcę porozmawiać!

    Zgadzam się!