Pracownik produkcji

Kraków, Polska
07.07.2022

Szczegóły

Praca tymczasowa
07.07.2022
3000-4500 zł

Zadania

  • weryfikacja wizualna wyprodukowanego towaru,
  • prace manualne,
  • obsługa maszyn,
  • pakowanie gotowych wyrobów.

Oczekujemy

  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym,
  • dobrego wzroku,
  • zaangażowania i motywacji do pracy.

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
  • stawkę podstawową oraz premię,
  • pracę w systemie trzyzmianowym.

    Załącz swoje CV

    Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia

    JESTEŚMY DO TWOJEJ DYSPOZYCJI

    Porozmawiajmy!

    Masz dodatkowe pytania?
    Skontaktuj się z nami, z chęcią porozmawiamy, doradzimy oraz rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

    Chcę porozmawiać!

    Zgadzam się!