Pakowacz

Piekary śląskie
27.10.2022

Szczegóły

27.10.2022
3800-4700

Dla naszego klienta- poszukujemy ludzi, którzy będą produkować prodykcje opakowań do ciastek i pączków.

Twój zakres obowiązków:

  • pakowanie pączków na linii produkcyjnej,
  • sortowanie i składanie zapakowanych produktów,
  • kontrola jakości produktu,
  • utrzymanie czystości i porządku w miejscu pracy.

Nasze wymagania:

  • paszport biometryczny/wiza/ karta pobytu,
  • obecność książki  sanepid,
  • chęć do pracy.

To oferujemy:

  • praca od poniedziałku do piątku z możliwością dodatkowej pracy w sobotę,
  • zatrudnienie na podstawie umowę zlecenia,
  • gwarantujemy opiekę koordynatora,

Numer KRAZ:27986

    Załącz swoje CV

    Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia

    JESTEŚMY DO TWOJEJ DYSPOZYCJI

    Porozmawiajmy!

    Masz dodatkowe pytania?
    Skontaktuj się z nami, z chęcią porozmawiamy, doradzimy oraz rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

    Chcę porozmawiać!

    Zgadzam się!