Pracownik produkcji

Niemcy , Bockenem
23.11.2022

Szczegóły

Pełny etat
23.11.2022
12€ brutto/ 1h

Dla niemieckiego producenta części samochodowych poszukujemy pracowników produkcji. Jeżeli interesuje Cię praca w Niemczech w branży automotive koniecznie zapoznaj się ze szczegółami tej oferty.

Twój zakres obowiązków:
  • obsługa maszyn i urządzeń do produkcji uszczelek do samochodów,
  • pakowanie gotowego detalu zgodnie z obowiązującymi instrukcjami,
  • przestrzegania norm produkcyjnych i jakościowych,
  • kontrola jakości,
  • monitorowanie pracy maszyny, raportowanie,
  • godzinny pracy w systemie 3-zmianowym z możliwością pracować w sobotę lub niedziele.

Nasze wymagania:

  • poszukujemy rzetelnych, chętnych do pracy osób,
  • dyspozycyjność,
  • sumienność,
  • gotowość do pracy zmianowej.

To oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenia 12€ brutto za 1h
  • dieta-stawka na podróż zagraniczną do Niemiec 49€/dzień,-zatrudnienie na podstawie umowę zlecenia min. 3m-c,
  • jasne warunki współpracy,
  • opiekę koordynatora,
  • zwrot kosztów paliwa za dojazd i powrót prywatnym samochodem (dla 3-4 pracowników) do i z Niemiec (maksymalnie raz w miesiącu),
  • zapewniamy darmowy nocleg w prywatnych domach dla 2-3 osób w pokoju.

Numer KRAZ:27986

    Załącz swoje CV

    Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia

    JESTEŚMY DO TWOJEJ DYSPOZYCJI

    Porozmawiajmy!

    Masz dodatkowe pytania?
    Skontaktuj się z nami, z chęcią porozmawiamy, doradzimy oraz rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

    Chcę porozmawiać!

    Zgadzam się!