Pracownik produkcji

Jankowice
20.02.2023

Szczegóły

Jankowice
Pełny etat
20.02.2023
3800-4000 zł

Agencja pracy Big Jobs - poszukuje dla swojego Klienta kandydatów na stanowisko:

  • pracownik produkcji

Twój zakres obowiązków:

  • obsługa maszyn i urządzeń do produkcji opakowań,
  • pakowanie grzybów do słoików,
  • praca przy linii produkcyjnej ,
  • zapewnienie wymaganej jakości produkcji.

Nasze wymagania:

  • paszport biometryczny/wiza/ karta pobytu,
  • chęć do pracy,
  • dyspozycyjność,
  • sumienność,
  • gotowość do pracy zmianowej.

To oferujemy:

  • praca od poniedziałku do piątku z możliwością dodatkowej pracy w sobotę,
  • zatrudnienie na podstawie umowę zlecenia,
  • jasne warunki współpracy,
  • gwarantujemy opiekę koordynatora.

Numer KRAZ:27986

    Załącz swoje CV

    Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia

    JESTEŚMY DO TWOJEJ DYSPOZYCJI

    Porozmawiajmy!

    Masz dodatkowe pytania?
    Skontaktuj się z nami, z chęcią porozmawiamy, doradzimy oraz rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

    Chcę porozmawiać!

    Zgadzam się!