Pracownik produkcji

Mikołów
19.07.2022

Szczegóły

Mikołów
Pełen etat
19.07.2022
3600-4500 zł

 Agencja Big Jobs — poszukuje pracowników, którzy będą zajmować się  opakowaniem tworzyw sztucznych.

Twój zakres obowiązków:

  • prace przy produkcji worków na śmieci,
  • pakowanie gotowych produktów do opakowań,
  • etykietowanie,
  • oklejanie opakowań jednostkowych
  • utrzymanie czystości w miejscu pracy.

Nasze wymagania:

  • paszport biometryczny / wiza pracownicza / karta pobytu,
  • sumienność i odpowiedzialność za wykonywanie powierzonych zadań,
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
  • chęć do pracy.

To oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowę zlecenia,
  • premie uznaniowe adekwatne do zaangażowania,
  • pracę w zgranym i zmotywowanym zespole,
  • gwarantujemy opiekę koordynatora.

Numer KRAZ:27986

    Załącz swoje CV

    Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia

    JESTEŚMY DO TWOJEJ DYSPOZYCJI

    Porozmawiajmy!

    Masz dodatkowe pytania?
    Skontaktuj się z nami, z chęcią porozmawiamy, doradzimy oraz rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

    Chcę porozmawiać!

    Zgadzam się!