Pracownik magazynowy

Stryków, Polska
18.07.2024

Szczegóły

Pełny etat
18.07.2024
4500-8000 zł.

Agencja Big Jobs — poszukuje pracowników, na stanowisko

  • Pracownik magazynowy;

Nasze wymagania:

  • Chęć do pracy;

Twój zakres obowiązków:

  • Samochód zbliża się do linii z przesyłkami i pracownicy magazynu ładują samochód;;

  • Lub do linii podjeżdża załadowany samochód i pracownicy rozładowują go na linię;;

  • Waga przesyłek od 300 gramów do 40 kg;

Plan pracy:

  • Pierwszy tydzień pracy zmiana na szkolenie 15:30 - 23:30, dalej 8,5-godzinna zmiana dzienna od 12:00 do 20:30;

  • Od poniedziałku do piątku;

Warunki finansowe:

  • 28,50 zł. brutto + 1,5 zł. + premia 1,5 zł brutto za każdą przepracowaną godzinę, jeśli nie ma nieobecności (nie więcej niż 2 z ważnego powodu) i jeśli pracownik dobrze wykonuje swoją pracę (ustala to brygadzista);

Dodatkowe warunki:

  • Umowa zlecenie;

Numer KRAZ:27986
Big Jobs Sp. z o.o. Katowice ul. Sobieskiego 27/4
Godziny otwarcia poniedziałek - piątek, od 08:00 do 17:00

    Załącz swoje CV

    Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia

    JESTEŚMY DO TWOJEJ DYSPOZYCJI

    Porozmawiajmy!

    Masz dodatkowe pytania?
    Skontaktuj się z nami, z chęcią porozmawiamy, doradzimy oraz rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

    Chcę porozmawiać!

    Zgadzam się!