Młodszy Operator Produkcji Kształtek

Dąbrowa Górnicza
24.10.2023

Szczegóły

Pełny etat
24.10.2023
5000-5400 zł brutto

Agencja Big Jobs — poszukuje pracowników, na stanowisko:

  • Młodszy Operator Produkcji Kształtek

Twój zakres obowiązków:

  • realizowanie planu produkcji zgodnie z harmonogramem,
  • księgowanie realizacji zleceń w SAP oraz bieżące raportowanie,
  • transport produktów i ich komponentów za pomocą suwnicy – tylko jeśli posiadasz uprawnienia UDT.

Nasze wymagania:

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (praca pon. – pt. na 3 zmiany),

  • wykształcenie zawodowe i minimum rok doświadczenia w pracy fizycznej w branży przemysłowej,

  • zdolności manualne i dokładność,

  • podstawowa znajomość rysunku technicznego.

To oferujemy:

  • możliwość zobaczenia miejsca pracy przed podjęciem zatrudnienia,
  • stabilne zatrudnienie i możliwość rozwoju w ramach działowej matrycy umiejętności,

  • jasne warunki współpracy,

  • premia miesięczna do 15% wynagrodzenia zasadniczego – oparta na wskaźnikach grupowych i indywidualnych,

  • opiekę koordynatora.

Numer KRAZ:27986

    Załącz swoje CV

    Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia

    JESTEŚMY DO TWOJEJ DYSPOZYCJI

    Porozmawiajmy!

    Masz dodatkowe pytania?
    Skontaktuj się z nami, z chęcią porozmawiamy, doradzimy oraz rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

    Chcę porozmawiać!

    Zgadzam się!