Młodszy Operator Produkcji Kształtek

Dąbrowa Górnicza
24.10.2023

Szczegóły

Pełny etat
24.10.2023
5000-5400 zł brutto

Agencja Big Jobs — poszukuje pracowników, na stanowisko:

  • Młodszy Operator Produkcji Kształtek

Twój zakres obowiązków:

  • Realizowanie planu produkcji zgodnie z harmonogramem,
  • Księgowanie realizacji zleceń w SAP oraz bieżące raportowanie,
  • Transport produktów i ich komponentów za pomocą suwnicy – tylko jeśli posiadasz uprawnienia UDT.

Nasze wymagania:

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (praca pon. – pt. na 3 zmiany);

  • Wykształcenie zawodowe i minimum rok doświadczenia w pracy fizycznej w branży przemysłowej;

  • Zdolności manualne i dokładność;

  • Podstawowa znajomość rysunku technicznego;

To oferujemy:

  • Możliwość zobaczenia miejsca pracy przed podjęciem zatrudnienia;
  • Stabilne zatrudnienie i możliwość rozwoju w ramach działowej matrycy umiejętności;

  • Jasne warunki współpracy;

  • Premia miesięczna do 15% wynagrodzenia zasadniczego – oparta na wskaźnikach grupowych i indywidualnych;

  • Opiekę koordynatora;

    Numer KRAZ:27986
    Big Jobs Sp. z o.o. Katowice ul. Sobieskiego 27/4
    Godziny otwarcia poniedziałek - piątek, od 08:00 do 17:00

    Załącz swoje CV

    Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia

    JESTEŚMY DO TWOJEJ DYSPOZYCJI

    Porozmawiajmy!

    Masz dodatkowe pytania?
    Skontaktuj się z nami, z chęcią porozmawiamy, doradzimy oraz rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

    Chcę porozmawiać!

    Zgadzam się!